UWAGA! Dołącz do nowej grupy Milicz - Ogłoszenia | Sprzedam | Kupię | Zamienię | Praca

Zatrzymanie mężczyzny za posiadanie narkotyków w gminie Krośnice


W recentnych działaniach milickiej policji zatrzymano 29-letniego mężczyznę, który posiadał kilkadziesiąt porcji amfetaminy oraz marihuany w swoim miejscu zamieszkania. W dniu 20 czerwca policjanci otrzymali informację, która doprowadziła ich do przeprowadzenia działań interwencyjnych. Zatrzymany odpowie za złamanie przepisów dotyczących posiadania narkotyków, co wiąże się z poważnymi konsekwencjami prawnymi.

Interwencja miała miejsce wczesnym rankiem, gdy policjanci pojechali do jednej z wiosek w gminie Krośnice. Otrzymane informacje dotyczące podejrzanego mężczyzny okazały się trafne, a podczas przeszukania pomieszczeń gospodarczych odkryto zakamuflowane w metalowej skrzynce woreczki z nielegalnymi substancjami. Policja natychmiast podjęła działania, zatrzymując mężczyznę i przewożąc go do lokalnej komendy.

Badania przeprowadzone za pomocą testerów narkotykowych potwierdziły, że zabezpieczony biały proszek był amfetaminą, której ilość szacowano na około czterdzieści porcji. Dodatkowo, odnaleziony susz roślinny okazał się marihuaną w niewielkiej ilości. Po zważeniu narkotyków trafiły one do policyjnego depozytu. Mężczyzna usłyszał zarzuty związane z posiadaniem nielegalnych substancji, a policja kontynuuje próby ustalenia dokładnych okoliczności sprawy oraz źródła pochodzenia zabezpieczonych narkotyków.

Źródło: Policja Milicz


Oceń: Zatrzymanie mężczyzny za posiadanie narkotyków w gminie Krośnice

Średnia ocena:4.71 Liczba ocen:12


Zobacz Także