UWAGA! Dołącz do nowej grupy Milicz - Ogłoszenia | Sprzedam | Kupię | Zamienię | Praca

Reprezentacja UKS „Dwójka” Milicz z Awansiem do Mistrzostw Polski w Siatkówce Plażowej


Drużyna UKS „Dwójka” Milicz osiągnęła znaczący sukces podczas Mistrzostw Dolnego Śląska w siatkówce plażowej. Zawodnicy tej reprezentacji, Julian Janus i Hubert Tril, wywalczyli brązowy medal, co zapewniło im awans do ogólnopolskich Mistrzostw Polski, które odbędą się w Kołobrzegu. Dobre występy zanotowały również inne pary, które jednak skończyły tuż za podium. Klub wciąż pokazuje, że jest na dobrej drodze do awansowania w tej dyscyplinie sportowej.

Reprezentanci UKS „Dwójka” w składzie Janus i Tril zdominowali rywalizację, zdobywając trzecie miejsce, które dało im możliwość występu na arenie ogólnopolskiej. Pary Gabriel i Michał Patkowscy, a także Zuzanna Dera i Weronika Roik również pokazały się z dobrej strony, zajmując czwarte miejsca, co świadczy o wysokim poziomie sportowym klubu. Niewielka różnica punktowa uniemożliwiła im awans, co jednak nie umniejsza ich osiągnięć i talentu.

Wszystkim zawodnikom oraz całemu klubowi serdecznie gratulujemy osiągniętych wyników. Życzenia powodzenia kierowane są także w stronę Janusa i Trila przed nadchodzącym turniejem w Kołobrzegu. Sukcesy, jakie osiągnęła „Dwójka”, z pewnością przyczynią się do dalszego rozwoju sportu plażowego w Miliczu, a także zainspirują młodsze pokolenia do aktywnego uczestnictwa w zawodach i treningach.

Źródło: Urząd Miasta Milicz


Oceń: Reprezentacja UKS „Dwójka” Milicz z Awansiem do Mistrzostw Polski w Siatkówce Plażowej

Średnia ocena:4.47 Liczba ocen:23


Zobacz Także