AktualnościFerie z OSiR Milicz

15 stycznia 2018 20:53 | Kategoria: Aktualności
1-Ferie2018

Ferie z OSiR-em.

Z ofertą na tegoroczne ferie, szkolenia i doskonalenia nauki pływania dzieci i młodzieży wyszedł dziś Zarząd Spółki OSiR. Pilotażowy program, na czas ferii jest darmowy. Zajęcia prowadzą doświadczeni ratownicy milickiej FALI, posiadający uprawnienia instruktora. Dodatkowo podczas ferii na milickiej FALI pięciokrotnie będzie można skorzystać z animacji i atrakcji wodnych organizowanych przez animatorów UBAW PO PACHY. Więcej informacji na poniższym plakacie oraz pod numerem telefonu – 606 127 105 – Prezes Zarządu OSiR Milicz – Jarosław Milian.

Czytaj dalej »


V Grand Prix Milicza w pływaniu – runda zimowa

13 stycznia 2018 13:31 | Kategoria: Aktualności
V GP zima Milicza plakat

Uwaga!!!

Już 14 stycznia o godzinie 11.00 rozpocznie się kolejna runda V Grand Prix Milicza w pływaniu. Zapraszamy wszystkich chętnych do rywalizacji. Przypomnijmy – jest to runda druga (zimowa). Do klasyfikacji generalnej wymagany jest udział we wszystkich czterech turach GP. Deklaracje zgłoszeniowe i regulamin dostępne są w kasach pływalni. Deklaracje zgłoszeniowe można także pobrać poniżej poprzez PPM. Termin złożenia deklaracji to 11 stycznia 2018 do godziny 18.00.

Czytaj dalej »III Świąteczny Maraton Pływacki

21 listopada 2017 11:52 | Kategoria: Aktualności
maraton pływania

Kolejny maraton na FALI! To już trzeci raz spotkamy się na pływaniu w czasie jednej godziny. Zapraszamy wszystkich chętnych 16 grudnia 2017, godzina 20.00. Formularze zgłoszeniowe dostępne w kasach pływalni.                                          …

Czytaj dalej »V Grand Prix Milicza w pływaniu – runda pierwsza – fotorelacja i oficjalne wyniki

9 października 2017 13:11 | Kategoria: Aktualności
20171008_105536

W sobotę (8 października) zainaugurowaliśmy kolejną edycję V GP Milicza w pływaniu. Coraz więcej startujących (także z miejscowości dalekich od Milicza) świadczy o tym, że ta sportowa impreza na dobre zagościła już w naszym kalendarzu a jej ranga ciągle wzrasta. Tak trzymać! Dziękujemy wszystkim zawodnikom i kibicom za to, że byliście z nami! Poniżej pierwsza część fotorelacji z V Grand Prix Milicza w pływaniu. Oficjalne wyniki wkrótce

Czytaj dalej »


V Grand Prix Milicz w pływaniu – runda pierwsza – jesienna

20 września 2017 12:41 | Kategoria: Aktualności
V GP Milicza plakat

Z przyjemnością zawiadamiamy, że rusza V edycja Grand Prix Milicza w pływaniu. Inauguracja cyklu nastąpi 8 października w niedzielę o godzinie 10.00.
Deklaracje startowe można pobrać poniżej (poprzez PPM) lub w kasach pływalni gdzie dostępne będą od jutra (21 października). Wypełnione deklaracje należy złożyć w kasach pływalni w terminie do 5 października 2017 do godziny 18.00.

Czytaj dalej »


Koniec przerwy technicznej

20 lipca 2017 10:14 | Kategoria: Aktualności
GP IV lato 081

Z przyjemnością zawiadamiamy, że przerwa techniczna na pływalni została skrócona i zapraszamy wszystkich już od piątku (21 lipca)                                         …

Czytaj dalej »


III Triathlon Milicki – fotorelacja

15 lipca 2017 13:29 | Kategoria: Aktualności
aDSC_0027

Dzisiaj (sobota, 15 lipca) o godzinie 10.oo wystartowała kolejna edycja milickiego triathlonu. Zawodnicy rozpoczęli rywalizację od przepłynięcia jednej długości basenu na Karłowie a następnie przejechali rowerami 5km. Na koniec pozostał im do pokonania biegiem dystans około 2km. Rywalizacja była ogromna. Niespodzianką było odpadnięcie z zawodów (odnowiona kontuzja kostki) triumfatora dwóch poprzednich edycji w kategorii mężczyzn – Arka Jareckiego. Jeszcze większą niespodzianką było pokonanie całej trasy triathlonu przez niespełna sześcioletniego Franka Szymczaka , który pod opieką taty dzielnie zmagał się ze zmęczeniem. Po zakończeniu rywalizacji prezes OSiR Milicz – Jarosław Milian wręczył puchary i pamiątkowe medale. Na koniec wszyscy uczestnicy zasiedli do wspólnego ogniska z kiełbaskami. Zabawa, sportowe emocje i dobre humory to już znak firmowy milickiego triathlonu. Zapraszamy za rok!

Czytaj dalej »


FACEBOOK
NEWSLETTER